KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929006
nr 1492 9006
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben. Olja på pannå, 26x20, yttermått inklusive ram. 38x34 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:44:24
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr